Wie werken er in school?

 

We stellen ons team graag aan u voor. U ziet hier de teamfoto en daaronder de (pas)foto's van de medewerkers. Ook leest u welke functies de teamleden hebben.

Team Anna van Buren

 

1e rij  

Wilma Koopman (5A) - Dirk Gortemaker (conciërge) - Ilse Steenwelle (3B / 8A) - Marijke Pakkert (adm. medewerker) - Astrid Vaanhold (IB'er/Plv. directeur) - Marijke de Bruin (8B) 

2erij:   Kees Rosendaal (7B) - Annejoke Boes (5A) - Alette van Goor (6B) - Debby Horst (5B) - Martine Endeman (3A) - Linda Tukkers (oud-directeur) - Marga van den Pol (IB'er)
3e rij:    Evelien Schaap (1B) - Femke Hof (4B) - Janet Nauta (2C) - Laurien Alberts (7B) - Esther Bootsveld (2A) - Sylvia Kolk (Plusklas/RT'er/IT'er) - Julinde Jansen (7A) - Urmila Gokoelsing (Onderwijs assistent)
4e rij:           Cornelieke Schiphorst (3C/IB'er) - Susan Yilmaz (6A) - Wijke Vaatstra (3A) - Maarten Poortinga (4B) - Paulien Kol (5B) - Annemiek Vervoorn (3A) - Margriet de Koning (oud leerkracht)
5e rij:                Johan de Jonge (oud leerkracht/vrijwilliger) - Gerdien Lammers (8B) - Sandra Rikkerink (8A) - Lyzette van Dijk (2B) - Else Boet (oud leerkracht)
Niet op de Foto:        Dick Hillen (oud vakleerkracht bewegingsonderwijs) - Peter Ooost (vakleerkracht bewegingsonderwijs) - Gerda Misana (7B) - Els Raidt (1B) - Marja Greven (vakleerkracht bewegingsonderwijs), Sabine Woltman (6B)
 
Pasfoto's, namen en taken 
 

 
Alette van Goor (6B)
 
Annejoke Boes (5A)

Annemiek Vervoorn (3A)

 

Astrid Vaanhold
(IB'er/Plv. directeur)

Cornelieke Schiphorst (IB'er)

 

Debby Horst (5B)

 

CHantal Molenveld (1A)

 

Dirk Gortemaker
(conciërge)

 

Els Raidt (1B)

 

 Sabine Woltman (6A)

 

Esther Bootsveld (2A)

Evelien Schaap (6A)

 

Femke Hof (3B)

 

Gerda Misana (7A)

 

Gerdien Lammers
(8B)

 

Ilse Steenwelle (3B / 8A)

 

Janet Nauta (2C)

 

Johan de Jonge
(oud leerkracht/vrijwilliger)

 

Julinde Jansen (7A)

 

Kees Rosendaal (7B)

Laurien Alberts (7A

 

Gijs van den Brink 
(directeur a.i.)

 

Lyzette van Dijk (2B)

 

Maarten Poortinga (4A

 

Marga van den Pol
(IB'er)

 

 Marieke Eefthing (1C)

 

Marijke de Bruin (8A)

 

Marijke Pakkert
(adm. medewerker)

 

Martine Endeman (3A)

 

Paulien Kol (6B)

Peter Ooost 
(vakleerkracht bewegingsonderwijs)

Sandra Rikkerink (8A)

Susan Yilmaz (2A)

Sylvia Kolk
(Plusklas/RT'er/IT'er)

U

Urmila Gokoelsing
(Onderwijs assistent)

Wijke Vaatstra (4A)

Wilma Koopman (5A)

Helma ter Huurne (1A)

 












Twitter